Bilgi Güvenliği Uygulamalarımız Yayında

SİZİ ARAYALIM
Bilgi Güvenliği Uygulamalarımız Yayında

Aidatim.net olarak bünyemizde barınan yönetim şirketleri ve yönetici hesapları için güvenilir bir alt yapı kurmaya özen gösteriyoruz. Daha öncede duyurduğumuz ve yayınladığımız güvenlik ayarlarına ek olarak kimlik doğrulama uygulamasını program içinde aktif hale getirdik.

Burada internet ortamında ödeme alan borç alacak vb. bilgi beyan eden şirket ve yöneticilerimiz ile ulaşmak istedikleri son tüketicileri koruma altına almak maksadı ile kimlik doğrulama modülü kullanılmaktadır. Özellikle internet ortamında yapılan ödemelerin güvenliği ve olası itiraz durumlarına karşı borcun gerçek muhatabı ile işlemlerin gerçekleştiği olası tüm resmi ve hukuki işlemlerde bizzat son tüketicinin öz kararı ile hizmet alındığı ve sağlandığı beyan edilerek çift taraflı bir güven zemini oluşturulmaktadır.

Online işlemler kanalı ile sisteme erişim sağlayan kat maliklerinden istenen bilgiler NVİ (Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü) den eşleştirme yapılarak onaylanmaktadır. Burada önemli ayrıntı paylaşılan bu bilgilerin gizlilik ilkelerimiz gereği saklı tutulduğunun ve uygulamanın tarafların bilgi güvenliği yaşamalarını sağlamak olduğunun bilinmesi gerekliliğidir.

Ayrıca bu uygulamadan faydalanmak istemeyen kullanıcılarımız için Güvenlik Ayarları menüsü ile iptal edilmesi sağlanmaktadır. 

UYGULAMA KULLANMAYA BAŞLA MESKEN