ALBARAKA GARAJ AİDATİMNET İŞ BİRLİĞİ

SİZİ ARAYALIM
ALBARAKA GARAJ AİDATİMNET İŞ BİRLİĞİ

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri kullanıcılarımız için daima yüksek verim sağlayacak uygulamalar geliştirmeye ve faaliyete geçirmeye büyük özen göstermekteyiz.

Yine tamamen bu istek ve motivasyonla katıldığımız Albaraka Garaj ekibinde, gücümüze güç, memnuniyetinize yenilerini katacak uygulamalar ve özellikler geliştirmeye devam ediyoruz.  Mevcut hizmetlerimizi yeni iş birlikleri ve yeni çözüm ortaklıkları ile birlikte daha da güçlendirerek sizlere keyifli bir yönetim deneyimi sunmayı hedefliyor ve üretiyoruz.

Albaraka Garaj katılımımız ile birlikte yönetim hizmet ve faaliyetlerinin önemli bir tabakası olan şube ve internet bankacılığı konularında da yeni çözümler ve avantajlar sağlayarak tahsilat, finans hareketlerinizi daha rahat, daha keyifli sürdürebilmenizi sağlıyoruz.

Daha sağlıklı ve hızlı tahsilatlar için ödeme kurumları ile yaptığımız anlaşmalara ilave olarak Albaraka Türk ile daha kararlı anlaşmalar yapmak için çalışmalarımıza yakın zamanda başlayacağız ve gelişmeleri yine sizlerle paylaşacağız.

Birbirinden başarılı projelerinde yer aldığı Albaraka Garaj ekibi ile birlikte siz değerli kullanıcılarımıza ve hayranlık derecesinde keyifle hizmetini verdiğimiz Aidatimnet Yönetim Programımıza yeni dokunuşlar katarak deneyiminize sunmanın heyecanını yaşarken bizlere eşlik etmenizi bekliyoruz.

UYGULAMA KULLANMAYA BAŞLA MESKEN